Komplet sztućców z indywidualnym grawerem może być doskonałym pomysłem na chrzest, może być to prezent od ojca czy też matki chrzestnej dla dziecka.

W tym przypadku możemy wygrawerować imię dziecka, datę chrztu, z pewnością w przypadku łyżeczki będziemy mogli umieścić także większą grafikę. Na stronach firm, które oferują grawerowane sztućce znajdziemy wiele przykładowych pomysłów na grafikę, możemy także dosłać nasze zdjęcie czy też grafikę, którą sami przygotowaliśmy aby ją tam umieścić.

Sztućce z dedykacją to doskonały pomysł na prezent

Piękne sztućce z personalizowanym grawerem

Z pewnością sztućce tego typu mogą być w różnych kolorach, będzie to kolor złoty, lub też srebrny, oczywiście możemy także wybrać rodzaj czcionki, wielkość napisów, wiele różnych szczegółów. Naturalnie sztućce posiadają długie trzonki, na których można umieścić dłuższą sentencję nawet do 40 znaków. Oczywiście długość uzależniona będzie od wielkości i wyboru czcionki. W tym przypadku możemy przykładowo na dłużej długiej łyżce czy też długim widelcu umieścić życzenia, może być to także cytat czy fragment wiersza.

Oczywiście dodatkiem może być także ozdobne pudełko w którym umieszczone zostały sztućce, może być to komplet czterech sztućców, który będzie zawierał nóż, widelec, dużą oraz małą łyżeczkę. Dobrym pomysłem jest wybór pudełka drewnianego, są to pudełka ręcznie lakierowane, gdzie możemy także umieścić napis lub też metalową tabliczkę. Możemy zamieścić na niej życzenia, podpisać się. Z pewnością będzie to bardzo wyjątkowy prezent na różne okazje, możemy wręczyć go także z okazji imienin czy też urodzin. Naturalnie łyżki i widelce mogą na co dzień służyć jako zwykłe sztućce, lub też możemy ustawić w widocznym miejscu jako ciekawą pamiątkę.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości stali, dlatego mogą być użytkowane na co dzień do posiłków, grawer wykonany jest w technice laserowej zatem będzie bardzo trwały. Jeżeli chcemy zakupić łyżeczki czy też całe komplety sztućców grawerowanych warto wejść na stronę https://republikalyzeczek.pl/, znajdziemy tam różne wzory sztućców, możemy zakupić przykładowo komplety czterech sztuk lub też duże komplety które będą bardzo dobrym pomysłem na ślub czy też dla osób, które wprowadzają się do nowego domu.