Jeżeli poszukujemy butów które mają dostarczyć nam maksimum komfortu, można wybrać buty na zamówienie, które zostaną idealnie dopasowane do kształtu oraz wielkości naszej stopy.

Często mamy problem aby znaleźć ciekawy fason butów w sklepach, niekiedy jeżeli podoba nam się kolor nie możemy dobrać odpowiedniego rozmiaru, niekiedy także szerokość buta nam nie odpowiada. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na buty szyte na miarę, które z pewnością mogą zapewnić nam maksimum komfortu ale także elegancji.

Dlaczego warto zamówić buty na miarę?

Eleganckie i wygodne buty na indywidualne zamówienie

Możemy wybrać buty z różnych wzorników, zatem dopasujemy nasz ulubiony fason, możemy wybrać rodzaj materiału z jakiego zostaną uszyte. Wielu panów wybiera buty na miarę do garnituru, w tym przypadku możemy oczywiście wybrać różne rodzaje skóry oraz kolory. Najczęściej są to buty wykonane z najlepszego gatunków materiałów, zatem będą świetnie należały do naszej nodze. Obecnie wykorzystuje się skan 3D aby uzyskać bardzo dokładny obraz stopy, na podstawie tego stworzone zostaną dla nas buty które będą idealnie do kształtu naszej stopy.

Możemy dobrać także kolorystykę podeszwy, kolor nici, wiele szczegółów które składają się na ostateczny efekt. Buty wykonywane są przez osoby z dużym doświadczeniem, są to specjaliści, szewcy którzy będą wiedzieli w jaki sposób uszyć buty solidne ale także eleganckie oraz stylowe. Z pewnością buty przygotowane na indywidualne zamówienie wybiorą osoby posiadające długą stopę lub też szeroką, mają problem ze znalezieniem butów w odpowiednim rozmiarze. Dzięki temu można także zamówić buty nietypowej kolorystyce, nietypowym fasonie które będą pasowały do wysokiej klasy garnituru.

Z pewnością coraz więcej panów wybiera obecnie buty na miarę Kraków jest tym miastem gdzie znajdziemy profesjonalną firmę która wykona dla nas odpowiednie obuwie. Warto zwrócić uwagę, iż są to buty oczywiście droższe niż te które możemy zakupić w sklepie. Jednak ich jakość z pewnością przewyższy standardowe buty garniturowe, oraz oczywiście będą bardzo wygodne, nie będą uciskały stopy. Są to buty wykonane z wysoką precyzją z najlepszych materiałów dzięki czemu będziemy mogli je nosić przez wiele lat.