Wiele osób uważa, że ​​nauka o ubezpieczeniach to trudne zadanie.

Musisz pamiętać, że jest to trudne tylko wtedy, gdy to utrudniasz. W rzeczywistości nauka o ubezpieczeniach jest dość łatwa. Trzeba mieć otwarty umysł i zawsze się kształcić. Dzięki wskazówkom zawartym w tym artykule możesz zacząć to robić.Skontaktuj się z organizacjami, do których należysz, i dowiedz się, czy mają one powiązania z jakimikolwiek firmami ubezpieczeniowymi, aby uzyskać zniżkę. Na przykład organizacje zawodowe i grupy absolwentów czasami współpracują z określoną firmą ubezpieczeniową, aby oferować zniżki swoim członkom. Może to przynieść Ci oszczędności.Ubezpieczenie jest jak każdy zawód: używa wielu specjalistycznych słów (odszkodowanie, odpowiedzialność, itp.), więc jeśli nie rozumiesz czegoś na temat polisy, którą zamierzasz kupić, PRZESTAŃ. Poproś specjalistę ubezpieczeniowego, z którym rozmawiasz, o wykonanie kopii zapasowej i wyjaśnienie w zrozumiały dla Ciebie sposób. Jeśli nadal tego nie rozumiesz, poproś, aby wyjaśnili to ponownie. Nie ma nic gorszego niż zapisanie się na polisę, która albo kosztuje zbyt dużo, albo nie pokrywa wystarczająco dużo, ponieważ nie czułeś się komfortowo, zadając wcześniej pytania na ten temat.Jeśli chcesz, aby Twoje ubezpieczenie szybko zareagowało na Twoje roszczenie, wyjaśnij jak najdokładniej, co się stało. Upewnij się, że zrobiłeś kilka zdjęć swoich obrażeń. Nie kłam ani nie próbuj oszukiwać firm ubezpieczeniowych, ponieważ możesz mieć za to kłopoty.Aby uzyskać najlepsze stawki ubezpieczenia, często opłaca się połączyć wszystkie polisy w ramach jednej firmy. Jednak nie zakładaj automatycznie, że byłaby to najtańsza trasa. Czasami zniżka dla wielu polis jest mniejsza niż w przypadku posiadania oddzielnych polis z różnymi firmami.Ubezpieczenie dla firm może być drogie, jeśli nie masz odpowiednich środków ostrożności. Twoja najlepsza porada ubezpieczeniowa jest właśnie tutaj

Posiadanie systemów alarmowych, systemów nadzoru wideo i personelu ochrony może uniemożliwić Ci płacenie przez nos za swoje składki.

Mogą one być nieco drogie jako koszt początkowy, ale ogólnie zwrócą się w postaci oszczędności kosztów ubezpieczenia.Nigdy nie pozwalaj firmie ubezpieczeniowej na pobieranie opłaty za anulowanie. Jeśli dowiesz się, że firma ubezpieczeniowa twojego zwierzaka jest podejrzana, z którą nie chcesz się zajmować, powiedz im, że odmawiasz płacenia opłat za anulowanie usługi. Mogą próbować cię zmusić, ale nie wycofuj się, a usuną to.Udaj się do stanowej agencji ubezpieczeniowej, aby dowiedzieć się więcej o firmie i polisie, którą jesteś zainteresowany. Ubezpieczyciele podlegają ścisłym regulacjom na poziomie stanowym i federalnym, a zarówno skargi, jak i stawki składek są dobrze udokumentowane przez departamenty ubezpieczeniowe. Jeśli składki ubezpieczeniowe zostaną znacznie podniesione, dostawca musi zgłosić i uzasadnić zmianę odpowiedniej agencji regulacyjnej. Wiele informacji jest dostępnych publicznie, więc możesz skorzystać z bibliotek, Internetu i agencji rządowych, aby znaleźć to, czego szukasz.Jeśli chcesz zaoszczędzić dużą kwotę na swoim ubezpieczeniu, powinieneś zwiększyć swoje franszyzy. Jeśli nie planujesz zgłaszać żadnych roszczeń w przyszłości, nigdy nie będziesz musiał płacić udziału własnego, aby rozpatrzyć roszczenie. W międzyczasie zaoszczędzisz od 15% do 30% na składkach.Nie pozwól, aby same wskazówki zawarte w tym artykule pomogły Ci w podejmowaniu decyzji o zakupie ubezpieczenia. Nie oznacza to, że lekceważysz wszystko, co przeczytałeś w tym artykule, ale musisz po prostu wypełniać swój mózg informacjami. Jeśli musisz odwiedzić ten artykuł ponownie, gdy będziesz miał czas, aby upewnić się, że zachowasz tę wiedzę.