Zakopane należy do jednego z najpiękniejszych kurortów Polski, który bez względu na letni czy zimowy sezon odwiedza niezliczona rzesza turystów.

Dla zaspokojenia ich oczekiwań zakopiański rynek charakteryzuje całkiem dobrze rozwinięta baza noclegowa. Najatrakcyjniejszą propozycję dla osób szukających komfortowych warunków w czasie górskiego wypoczynku stanowią Apartamenty Zakopane.
Usługa obejmuje ofertę miejsc noclegowych o wysokim standardzie wyposażenia w najpiękniejszych rejonach Zakopanego. Apartamenty Zakopane to oferta dedykowana do gości z ustalonymi priorytetami, którzy mają możliwość zatrzymać się w tętniącym życiem i wydarzeniami o charakterze kulturalnym Centrum miasta lub w nieco spokojniejszych, ciekawych i niezwykle urokliwych miejscach. W góry czy nad morze?

W zależności od własnych oczekiwań a nawet potrzeb osoby odwiedzjący „Serce Tatr” mają możliwość zatrzymać się w komfortowych kwaterach znajdujących się w samym centrum miasta, tuż pod samym Giewontem, a nawet w sąsiedztwie słynnych nie tylko w Polsce, ale również zagranicą Krupówek.
Na turystów spędzających swój urlop w Zakopanem oczekują apartamenty, które swoim najwyższym standardem wyposażenia nie ustępują ofercie zagranicznych kurortów.

Są one zlokalizowane nie wyłącznie w nowo wybudowanych obiektach, ale także w świeżo odremontowanych budynkach, których historia dodaje wyjątkowego, regionalnego charakteru. Nie licząc wyposażenia miejsc noclegowych w wielu obiektach skorzystać można z rozbudowanej oferty atrakcji takich jak dla przykładu sale bilardowe, basen, sauny a nawet gabinetu Spa. Tak rozbudowane zaplecze gwarantuje każdemu wymarzony wypoczynek i mile spędzony czas.