Obecnie wiele sklepów i perfumerii posiada szeroką gamę perfum pod własną marką, a wiele z nich to odpowiedniki znanych, luksusowych zapachów, jak Lancome, Hugo Boss, Armani, Chanel.

Lacoste, Gucci i inne. Zamienniki perfum to bardzo przystępne cenowo wersje tych zapachów, które są świetnym rozwiązaniem, jeśli masz ograniczony budżet. Możesz zatem cieszyć się ulubionym zapachem każdego dnia za ułamek ceny, jaki zapłacisz za markową buteleczkę perfum.

Odpowiedniki markowych perfum w niskiej cenie

Lekki i świeży zapach dla kobiet inspirowany perfumami Lancome O Oui

Odpowiednik zapachu to kopia, lub przynajmniej bardzo bliskie podobieństwo do bardziej znanych perfum. Wiele sklepów i perfumerii tworzy teraz własne perfumy, które pachną podobnie do niektórych znanych, oferowane są w wielu pojemnościach i w niskiej cenie. Zapachy naśladujące oryginalne perfumy to również świetny sposób na powiększanie swojej kolekcji perfum na różne okazje przy ograniczonym budżecie.

Dobrej jakości tańsze imitacje czasami pachną tak samo dobrze, jak dużo droższy zapach designerski. Nie ma zatem powodów, aby nie wypróbować zamienników perfum w niskiej cenie. Możesz je śmiało dodać do swojej kolekcji ulubionych zapachów i używać każdego dnia. Francuskie odpowiedniki to wysokiej jakości zapachy, które przypadną do gustu każdemu, możemy wybierać spośród szerokiej gamy perfum inspirowanych markowymi odpowiednikami. Znajdziemy je w różnych pojemnościach, jak 33, 60 i 104 ml. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na zakup markowych perfum, zamiennik będzie dla nas odpowiednim rozwiązaniem.

Jeśli nie chcesz wydawać dużej sumy na buteleczkę markowego zapachu, wybierz emporio armani diamond. Jest to damski zapach, a w nutach głowy znajdziemy cytrusy, hiacynt i wódkę, w nutach serca ananas, gruszkę, zielone jabłko, różę, białe kwiaty, natomiast nuty bazy to ambra, piżmo i nuty drzewne. Zapach jest lekki, świeży, wodny, odpowiedni do noszenia na co dzień. Duża ilość kwiatów i owoców nadaje tym perfumom lekkiej słodyczy, a nuty bazy sprawiają, że jest to zapach nieco zmysłowy, jednak nie nazbyt intensywny. Dużo opinii o naszych produktach znajdziesz tutaj francuskie perfumy.