Jako gadżety reklamowe doskonale sprawdzają się obecnie artykuły elektroniczne, jak power, banki, pendrive, ładowarki USB, głośniki Bluetooth, słuchawki, i wiele innych produktów, na których można nanieść logo firmy.

W ciągu dnia, kiedy jesteś poza domem, nie możesz mieć pewność, że twój telefon będzie zawsze naładowany. Power banki stały się obecnie jednymi z najbardziej użytecznych produktów na rynku, to kolejne urządzenie, które ładujesz, ale kiedy już to zrobisz, staje się niemal zapasową baterią dla smartfona.

Klienci chętnie przyjmą praktyczny gadżet reklamowy

Artykuły biurowe i ołówki z logo to popularne gadżety

Możesz wyciągnąć power bank z torby lub kieszeni i podłączyć do telefonu, który następnie ładuje się normalnie, bez względu na to, czy jesteś w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Dostępne są również power banki bezprzewodowe, które doskonale sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Jest to przedmiot, który będzie często używany, dzięki czemu twój branding pozostanie świeży w pamięci odbiorcy. Jeśli chodzi o maksymalną ekspozycję nadruków, doskonale sprawdza się parasole, odzież oraz bawełniane torby na zakupy.

Możemy również skorzystać z praktycznych artykułów piśmienniczych i biurowych, takich jak długopisy, notatniki, podkładki pod mysz komputerową, pendrive, kubek na kawę, notatniki czy ołówki z logo, które chętnie są używane przez odbiorców, doskonale sprawdza się zatem jako nośnik reklamy twojej marki. Wydrukowanie na nich logo firmy lub brandingu pomaga wyróżnić się, taki produkt będzie widoczny przez wiele osób, zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów, zwiększy się zatem rozpoznawalność twojej marki oraz jej popularność.

Różne produkty oferują różne możliwości ekspozycji, warto jednak stawiać na artykuły reklamowe praktyczne, jak ołówki z logo, które z pewnością będą często używane przez odbiorcę. Niewątpliwie najłatwiejszym sposobem umieszczenia marki w samym centrum biura jest użycie materiałów piśmienniczych. Darmowe gadżety reklamowe, takie jak długopisy, ołówki i notatniki, to ponadczasowe klasyki, z których z pewnością skorzysta każdy, komu je podarujesz.